Modelowanie i wyszczuplanieDermomasaż

Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciąganiem skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami. Wykonujemy go innowacyjnym urządzeniem do podciśnieniowego masażu ciała tzw. dermomasażerem. W odróżnieniu od endermologii nie wymaga stosowania specjalnych kombinezonów. Dermomasaż jest masażem łącznotkankowym nazywany też cellulogią lub lipomasażem. Działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz zmniejszenie obwodów ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Następuje zmniejszenie obrzęków w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg jest nieinwazyjny, wspomaga naturalne procesy biochemiczne zachodzące w organizmie.
W wyniku zabiegu uzyskujemy:
 - modelowanie ciała – redukcja tkanki tłuszczowej
 - zmniejszenie cellulitu
 - ujędrnienie ciała
 - wspomaganie drenażu limfatycznego
 - poprawa ukrwienia i odżywienia skóry
 - zwiększenie elastyczności skóry
 - pobudzenie lipolizy
 - synteza kolagenu
 - niwelacje rozstępów
 - zmniejszenie blizn
 - możliwość stosowania wraz z kosmetykami
Przeciwwskazania:
 - stany zapalne skóry
 - uszkodzenia mechaniczne skóry
 - choroba nowotworowa
 - skłonność do krwawień i siniaków
 - ciąża
 - popękane naczynka
 - niewydolność krążenia
 - gorączka, osłabienie organizmu
 - zaawansowane nadciśnienie tętnicze (zgoda lekarza)
 - rumień słoneczny
 - bielactwo
 - mikrodermabrazja, dermabrazja w ostatnim miesiącu (okolice zabiegowe)
 - częstotliwość zabiegów:
 - 6-20 zabiegów, dwa do trzech razy w tygodniu
 - następnie raz w miesiącu dla podtrzymania efektu
 

Masaż bańką chińską

Bańki chińskie są stosowane już od ponad 3000 lat. Jeszcze kilkanaście lat temu stosowane były w lecznictwie. Dzisiaj stosujemy je także w kosmetyce. Dają dobre efekty w zabiegach redukujących tkankę tłuszczową i cellulit.

Masaż bańką chińską wykonujemy na udach, pośladkach, brzuchu a także jeżeli jest taka potrzeba na wewnętrznej powierzchni ramion, czyli miejscach gdzie gromadzą się złogi tłuszczu podskórnego i tworzy cellulit.

Masaż rozpoczynamy od nałożenia olejku antycellulitowego i drenującego oraz masażu manualnego w celu rozluźnienia i przygotowania tkanek do masażu bańką. Bańka działa na zasadzie zasysania i mocno masuje tkankę podskórną przyczyniając się także do jej przekrwienia co pobudza przemianę materii i przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzrostu jędrności skóry. Pobudzenie krążenia płynów ustrojowych pomaga pozbyć się z organizmu toksyn i zbędnych produktów  przemiany materii.

Po zabiegu skóra jest dobrze ukrwiona i rozluźniona i wygładzona.

Ważne! Powstałe po masażu wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie można go wykonywać przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Przeciwwskazania:
 - ciąża
 - żylaki i zaburzenia krzepliwości krwi
 - skłonności do wylewów podskórnych i naczynek
 - przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry (włączając w to siniaki i obrzęki niewiadomego pochodzenia)
 - menstruacja
 - zapalenia stawów
 - choroby nowotworowe i zakaźne
 - cukrzyca
 - skoki ciśnienia
 - podwyższona temperatura ciała
 - stwardnienie rozsiane (SM) w okresie nowego rzutu choroby

Masaż antycellulitowy

Cellulit to zmora większości kobiet.
Jesteśmy przewrażliwione na punkcie "pomarańczowej skórki". Większość z nas niestety nie wie, jak sobie z nią radzić. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że niektóre z nas mają po prostu skłonność do cellulitu. Wiąże się ona najczęściej ze złym mikrokrążeniem podskórnym.

Polecam masaż antycellulitowy podczas którego dobieram techniki tak, aby usprawnić krążenie zwłaszcza tych miejsc, gdzie nastąpiły zmiany tzw "skórka pomarańczowa".
Masaż jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce z cellulitem.
Masaż działa na skórę i tkankę podskórną usuwając zbędne toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Po takim masażu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest gładsza, bardziej napięta i sprężysta. Efekty najbardziej widoczne są w serii masaży.
Masaż  zaleca się łączyć z aktywnością ruchową i odpowiednią dietą.
Zapraszam :-)

Opinie klientów

Byliśmy wczoraj na masażu i było mega przyjemnie. Warto odwiedzić Krainę Masażu by się zrelaksować i uciec od codzienności. Na pewno tam powrócimy Przemiła obsługa. POLECAMY!!!
Sandra Rolek Marcin Baranowski
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy skorzystałam z oferty Krainy Masażu i nie zawiodłam się. Jestem MEGA zadowolona i na pewno ponownie tam pójdę
Magdalena Bala
Peeling czekoladowy w wykonaniu pani Joasi-rewelacyjne odprężenie polecam wszystkim którzy chcą zrzucić zbędny naskórek a przy okazji się zrelaksować
Ania Puwalska
Rewelacja. Masaż leczniczy pierwsza klasa po prostu cudownie, brak słów by opisać jakie to przyjemne już nie mogę się doczekać następnego razu. polecam!!!!!
Żaneta Bieniek