Pierwsza wizyta

Podstawowe informacje

Fizjoterapeuta/masażysta, na pierwszej wizycie, przeprowadza wywiad dotyczący przeciwwskazań i wskazań do masażu. To doskonały czas żeby ustalić Twoje potrzeby i oczekiwania co do zabiegu.
Masaż powinien być wykonywany bezpośrednio na skórze pacjenta, stąd w zależności od jego zakresu należy odsłonić masowane miejsca.
Przy masażach całego ciała pozostajesz pod przykryciem (duży ręcznik). Zapewnia to utrzymanie temperatury masowanego ciała oraz pozwala Ci poczuć się swobodnie.


Jak przygotować się do masażu?
Właściwe przygotowanie pozwala lepiej wykorzystać ten cenny czas relaksu. Oto wskazówki, o których warto pamiętać:
- zrezygnuj z obfitego posiłku krótko przed masażem,
- przed masażem weź ciepły, odprężający prysznic lub kąpiel,
- ubierz się w wygodny strój, w którym czujesz się swobodnie,
- proszę zabrać ręcznik i obuwie pod prysznic.
Teraz wybierz masaż dla siebie i zapraszamy :-)

Opinie klientów

Byliśmy wczoraj na masażu i było mega przyjemnie. Warto odwiedzić Krainę Masażu by się zrelaksować i uciec od codzienności. Na pewno tam powrócimy Przemiła obsługa. POLECAMY!!!
Sandra Rolek Marcin Baranowski
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy skorzystałam z oferty Krainy Masażu i nie zawiodłam się. Jestem MEGA zadowolona i na pewno ponownie tam pójdę
Magdalena Bala
Peeling czekoladowy w wykonaniu pani Joasi-rewelacyjne odprężenie polecam wszystkim którzy chcą zrzucić zbędny naskórek a przy okazji się zrelaksować
Ania Puwalska
Rewelacja. Masaż leczniczy pierwsza klasa po prostu cudownie, brak słów by opisać jakie to przyjemne już nie mogę się doczekać następnego razu. polecam!!!!!
Żaneta Bieniek