O nas

Magia Masażu

Kraina Masażu jest wyjątkowym miejscem, gdzie w atmosferze spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie. Orientalny klimat i relaksacyjna muzyka w tle, unoszący się zapach kadzideł oraz przyjemne i kojące zabiegi  sprawią, że poczujecie się Państwo wypoczęci i pełni energii życiowej.

Masaż jest środkiem leczniczym wykorzystywanym głównie w chirurgii, ortopedii i neurologii jako bardzo istotny składnik rehabilitacji. Bóle kręgosłupa ustępują najczęście po kilku a czasem również po jednym zabiegu. Większa ilość masaży działa profilaktycznie na organizm i pozwala na komfort funkcjonowania bez bólu. Masaże relaksacyjny, gorącymi kamieniami czy ciepłym woskiem aromatycznej świecy wpływają bardzo korzystnie na cały organizm człowieka. Począwszy od skóry, mięśni i więzadeł, aż po układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny. Odpowiednia, codzienna troska o siebie pomoże nam w utrzymaniu zdrowia, wewnętrznej harmonii i wydobędzie ukryte w nas piękno.

W dzisiejszych czasach człowiek ponaglany tempem życia, narażony jest na stany zakłócające normalną równowagę między zdrowiem duchowym i fizycznym. Coraz więcej jest ludzi odczuwających chroniczne zmęczenie, napięcie i  stres. Stres sam w sobie nie jest niczym złym. Jest naturalnym mechanizmem napędowym, który pozwala nam poruszać się i popycha nas do działania. Jednak, gdy utrzymuje się zbyt długo prowadzi do bardzo negatywnych następstw. Mięśnie ciągle są obciążone i pozostają spięte nawet wtedy, gdy ciało właściwie mogłoby odpocząć. Chroniczne napięcie mięśni może prowadzić do różnorodnych schorzeń, takich jak np.: zaburzenia wydolności układu krążenia, bóle głowy i kręgosłupa, bezsenność, depresje, nerwice i wiele wiele innych...

Dopiero wtedy, gdy stres będzie systematycznie likwidowany, a po nim nastąpi potrzebne odprężenie, wszystko wraca do normy.

Opinie klientów

Byliśmy wczoraj na masażu i było mega przyjemnie. Warto odwiedzić Krainę Masażu by się zrelaksować i uciec od codzienności. Na pewno tam powrócimy Przemiła obsługa. POLECAMY!!!
Sandra Rolek Marcin Baranowski
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy skorzystałam z oferty Krainy Masażu i nie zawiodłam się. Jestem MEGA zadowolona i na pewno ponownie tam pójdę
Magdalena Bala
Peeling czekoladowy w wykonaniu pani Joasi-rewelacyjne odprężenie polecam wszystkim którzy chcą zrzucić zbędny naskórek a przy okazji się zrelaksować
Ania Puwalska
Rewelacja. Masaż leczniczy pierwsza klasa po prostu cudownie, brak słów by opisać jakie to przyjemne już nie mogę się doczekać następnego razu. polecam!!!!!
Żaneta Bieniek