Masaż klasyczny

Głęboko relaksujące i odprężające o dość znacznym natężeniu i głębokości wykonywanych ruchów. Idealne d la spiętych pleców, bolącej szyi i ramion. Wykorzystuję techniki masażu klasycznego, które zapewniają doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni. Masaż klasyczny może być stosowany również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację poszczególnych odcinków kręgosłupa.

Możliwe są różne konfiguracje (cena / czas zabiegu):

- masaż częściowy pleców - 50 zł / ok. 15 min

- masaż rozluźniający napięte mięśnie kręgosłupa - 100 zł / ok. 30 min

- masaż pleców, ramion i dłoni - 150 zł / ok. 45 min

- masaż antystresowy - masaż pleców, barków, szyi, do wyboru masaż stóp lub twarzy - 150 zł / ok. 45 min

- masaż klasyczny całego ciała - 200 zł / ok. 60 min

- masaż stóp i łydek - 130 zł / ok. 30 min

Opinie klientów

Byliśmy wczoraj na masażu i było mega przyjemnie. Warto odwiedzić Krainę Masażu by się zrelaksować i uciec od codzienności. Na pewno tam powrócimy Przemiła obsługa. POLECAMY!!!
Sandra Rolek Marcin Baranowski
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy skorzystałam z oferty Krainy Masażu i nie zawiodłam się. Jestem MEGA zadowolona i na pewno ponownie tam pójdę
Magdalena Bala
Peeling czekoladowy w wykonaniu pani Joasi-rewelacyjne odprężenie polecam wszystkim którzy chcą zrzucić zbędny naskórek a przy okazji się zrelaksować
Ania Puwalska
Rewelacja. Masaż leczniczy pierwsza klasa po prostu cudownie, brak słów by opisać jakie to przyjemne już nie mogę się doczekać następnego razu. polecam!!!!!
Żaneta Bieniek