Karnety upominkowe


Karnety upominkowe
Idealne na prezent dla bliskiej osoby.
Nie masz pomysłu na prezent?
Myślisz o czymś naprawdę wyjątkowym i nietuzinkowym?
Szukasz czegoś oryginalnego ?
Spraw wyjątkowy prezent w postaci karnetu upominkowego na dowolny masaż w Krainie Masażu. Wspaniały i oryginalny prezent jakim jest zaproszenie na masaż będzie miłym zaskoczeniem i z pewnością sprawi dużo szczerej radości. Jesteśmy głęboko przekonani, że masaż jako prezent będzie niepowtarzalnym upominkiem z okazji Dnia Matki , Dnia Babci i Dziadka, Dnia Kobiet , Walentynek, świąt, różnego rodzaju rocznic jak również podarowany spontanicznie bez okazji.
Zaproszenie może być wykupione na konkretny zabieg lub na dowolną kwotę i jest ważne 2 miesiące od daty zakupu.
Jak zamówić prezent?
Skontaktuj się z nami dzwoniąc 662 012 651

Karnetów upominkowych nie można zwrócić ani wymienić na gotówkę, nie wydajemy reszty w gotówce.
Jeśli obdarowana osoba decyduje się na zabieg droższy niż wartość karnetu istnieje możliwość dopłaty do zabiegu.

Opinie klientów

Byliśmy wczoraj na masażu i było mega przyjemnie. Warto odwiedzić Krainę Masażu by się zrelaksować i uciec od codzienności. Na pewno tam powrócimy Przemiła obsługa. POLECAMY!!!
Sandra Rolek Marcin Baranowski
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy skorzystałam z oferty Krainy Masażu i nie zawiodłam się. Jestem MEGA zadowolona i na pewno ponownie tam pójdę
Magdalena Bala
Peeling czekoladowy w wykonaniu pani Joasi-rewelacyjne odprężenie polecam wszystkim którzy chcą zrzucić zbędny naskórek a przy okazji się zrelaksować
Ania Puwalska
Rewelacja. Masaż leczniczy pierwsza klasa po prostu cudownie, brak słów by opisać jakie to przyjemne już nie mogę się doczekać następnego razu. polecam!!!!!
Żaneta Bieniek