Czekoladowe szaleństwo

Zabieg czekoladowy na ciało połączony z masażem. Usuwa zmęczenie, stres i napięcie oraz pielęgnuje skórę całego ciała - nawilża, wygładza, ma działanie odmładzające i poprawia jej koloryt, uwalnia hormony szczęścia - endorfiny.

Zawarty w czekoladzie cynk wpływa na poprawę jakości skóry, magnez działa tonizująco, zmniejsza wrażliwość układu nerwowego na stres i podnosi odporność, a wapń i antyoksydanty zapobiegają starzeniu się skóry, nadając jej piękny, zdrowy wygląd.
Przyjemna woń czekolady uspokaja zmysły i przyjemnie rozleniwia.
Poczuj magię gorącej czekolady i podaruj sobie słodką nagrodę za wytrwałość w codziennych trudach.

Stosowany w zabiegach seryjnych posiada działanie drenujące i antycellulitowe.

Czas trwania masażu 60 minut.
Cena 250 zł.
Czas trwania masażu z peelingiem 90 minut.
Cena 300 zł.

Opinie klientów

Byliśmy wczoraj na masażu i było mega przyjemnie. Warto odwiedzić Krainę Masażu by się zrelaksować i uciec od codzienności. Na pewno tam powrócimy Przemiła obsługa. POLECAMY!!!
Sandra Rolek Marcin Baranowski
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy skorzystałam z oferty Krainy Masażu i nie zawiodłam się. Jestem MEGA zadowolona i na pewno ponownie tam pójdę
Magdalena Bala
Peeling czekoladowy w wykonaniu pani Joasi-rewelacyjne odprężenie polecam wszystkim którzy chcą zrzucić zbędny naskórek a przy okazji się zrelaksować
Ania Puwalska
Rewelacja. Masaż leczniczy pierwsza klasa po prostu cudownie, brak słów by opisać jakie to przyjemne już nie mogę się doczekać następnego razu. polecam!!!!!
Żaneta Bieniek